0216 451 73 00
Digiturk Maltepe Digiturk Gizlilik Politikası

Maltepe | Digiturk Gizlilik Politikası

"Digiturk HD 3D Maltepe" web sitesi kullanıcılarının www.maltepe.org.tv.tr üzerinden iletişim formu ile ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve açıklamayacaktır.

Ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi kişisel bilgiler Digiturk kampanyaları ve paketleri hakkında geri dönüş sağlayıp bilgilendirmek ve üyelik oluşturmaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Bilgilerin veritabanından silinmesi işleminizi digiturk@tc.web.tr adresine e-mail göndererek veya 0216 451 73 00 iletişim numaramızı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

www.maltepe.org.tv.tr, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Digiturk Maltepe yetkili bayi, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Digiturk Maltepe, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.maltepe.org.tv.tr  herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.maltepe.org.tv.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Digiturk Maltepe değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.maltepe.org.tv.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

 

ARAMA YARDIM
YANDEX DE ARA
GOOGLE DE ARA
© 2014 www.maltepe.org.tv.tr "Digiturk Maltepe" Digiturk Maltepe Yetkili Satış Noktasıdır - Tüm Hakları Saklıdır